image
image

Pınar Tur

35 Yıldır Güvenle...

Kuruluş yılımız olan 1985’den günümüze kadar ilk günkü heyecanımızı hep koruduk, bütün çalışmalarımıza bu heyecanı yaşayarak başladık. Geriye dönüp baktığımızda dün anne ve babalarını taşırken, bugün çocuklarını taşımanın mutluluğunu yaşayarak hep daha iyisini yapmaya özen gösterdik.

Talas’tan kayserideki okullara hizmetle başlayan yolculuğumuz gün geçtikçe kayserinin bütün okullarına yayılmış ve bugün kayseri’ye en lüks araçlarla hizmet veren dev bir filo haline gelmiştir. Taşımacılıkta güven emniyet ve kalite prensibiyle yola çıkarak bugün bu başarıyı elde etmenin gururunu yaşıyoruz.

Kayserimizin sembolü güzel erciyesimizin çatısı altındaki tüm eğitim kurumlarına hizmet vermek, eğitimin sembolü olan kitap ve meşaleyi daima yükseklere taşımak, nice mezuniyetlerde emek sahibi olmak gibi hedeflerimizi tutturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm okulların taşıma hizmetleri dışında kamu personeli servisi, fabrika personel ve işçi servisleri ile son model araçlarımızla turizmde vermiş olduğumuz hizmetlerimize başarı ile devam ediyoruz.

Neden Pınar Tur ?

image

400+

araçlık geniş filo
image

100+

kurumsal müşteri
image

200+

kişilik deneyimki ekip
image

5000+

yolcu